top of page

VÝCVIK V KLINICKEJ A REGRESNEJ HYPNÓZE

Rozhovor s Lektorkou Luciou Schwarz o hypnóze si môžete vypočuť tu 

Hypnóza
00:00 / 10:32

Vedeli ste, že hypnóza je skvelý nástroj pre vlastné sebapoznanie a sebarozvoj? Že je považovaná aj ako liečebná metóda využívaná v Psychológii? Alebo že vďaka nej viete dosiahnuť napr. lepšie športové výkony?

Zaujíma Vás hypnóza? Chcete sa o nej dozvedieť viac alebo sa ju naučiť správne využívať pre svoj sebarozvoj alebo pre pomoc iným? Zistiť do akej úrovne súvisí s metafyzikou či psychosomatikou? Tak máte jedinečnú možnosť.

 

PONÚKAME VÁM VÝCVIK V KLINICKEJ A REGRESNEJ HYPNÓZE A AUTOHYPNÓZE, V KTOROM SI OSVOJÍTE TEORETICKÉ A PRAKTICKÉ ZRUČNOSTI PRI PRÁCI S KLIENTOM, ALE TIEŽ V RÁMCI OSOBNOSTNÉHO ROZVOJA A SEBAPOZNANIA (AUTOHYPNÓZA). TO VŠETKO POD ODBORNÝM DOHĽADOM. VÝCVIK JE VHODNÝ PRE KAŽDÉHO, KTO SA ZAUJÍMA O HYPNÓZU, SEBAROZVOJ A PRÁCU NA HLBŠEJ ÚROVNI BYTIA A CHCE SI OSVOJIŤ NOVÉ VEDOMOSTI a bude Vás ním sprevádzať skúsená lektorka z komory lektorov, ktorá sa o.i. aktívne už niekoľko rokov venuje Hypnózam, ktoré budete mať možnosť si pozrieť a vypočuť z video a audio záznamu. Zároveň sa o svoje poznatky podelí ďalší hypnotizér a psychológ, ktorý v minulosti prešiel týmto kurzom.

 

Staircase

OBSAH VÝCVIKU

VÝCVIK POZOSTÁVA ZO ŠTYROCH VÍKENDOVÝCH STRETNUTÍ - v rozsahu viac ako 40 VYUČOVACÍCH HODÍN - V PRIEBEHU TROCH mesiacov, v troch okruhoch.

 

V RÁMCI PRAKTICKEJ ČASTI VÝCVIKU BUDETE MAŤ MOŽNOSŤ VYSKÚŠAŤ SI SVOJE NADOBUDNUTÉ VEDOMOSTI V PRÁCI S KLIENTAMI. VÝCVIK JE UKONČENÝ SKÚŠKOU, PO KTOREJ ÚSPEŠNOM ABSOLVOVANÍ OBDRŽÍTE CERTIFIKÁT O ABSOLVOVANÍ VÝCVIKU a začína sa už 24.5. 2024 v Žiline.

Cena komplexného kurzu je 1300€.

 

Rezervovať miesto si môžte už teraz na lucia.schwarz90@gmail.com Pri rezervácii do 30.4. 100€ zľava Tešíme sa na Vás

Storno podmienky:

 

50% z celkovej sumy

80% z celkovej sumy za zrušenie menej ako 10 dní pred začatím kurzu  100% z celkovej sumy za zrušenie menej ako 48 hodín pre začatím kurzu

Kontaktujte nás

Thanks for submitting!

bottom of page